Piezvani mums +371 24440030

Pārbaudīti auto no Eiropas un Skandināvijas

car-1081742

EUROCAR.LV ir lietotu transportlīdzekļu tirdzniecības uzņēmums, kas piedāvā auto  no Latvijas, un uz pasūtījumu no citām pasaules valstīm.

 

 Ņemot vērā  ilggadējo darbību, esam vienmēr zinoši par niansēm, kas saistītas ar automašīnas izvēli, automašīnas vēstures pārbaudi, pirkuma finansēšanas iespējām, transportēšanu, reģistrāciju utt. Mums ir ilggadēja sadarbība ar auto pārdošanas centriem,  Vācijā, Nīderlandē, Beļģijā, Itālija, Francijā, Norvēģijā, Zviedrijā un Somijā, tāpēc esam zinošākie par lietotu automašīnu tirgu Eiropā un Skandināvijā.

NB! Automašīnas iegādāšanās ar EUROCAR.LV starpniecību nodrošina pārliecību par to, ka visas nepieciešamās darbības, kas saistītas ar automašīnas iegādi tiks veiktas korekti un atbilstoši prasībām.

Izvēloties EUROCAR.LV, izvairāties no iespējamām krāpnieciskām darbībām ar nodokļiem. Pēdējā laikā “automašīnu biznesmeņu” vidū popularitāti ieguvusi shēma, kad tiek pirktas mašīnas no ES dalībvalstīm par neto cenu, lai pēc tam, to pārdodot, nodoklis netiktu nomaksāts.

 

BMW

Piegādājam klientam BMW X3

BMW

Piegādājam klientam BMW 730

VW

Piegādājam klientam
VW Toureg

AUDI

Piegādājam klientam
Audi A4

Klientiem piegādātie auto

Mūsu sadarbības partneri