Piezvani mums +371 24440030

Kā notiek auto iegāde

writing-1149962_1920
 1. Mūsu eksperti pārbaudīs jūsu izvēlēto auto
 2. Auto transportēšana uz Latviju un automašīnas reģistrēšana CSDD
 3. Jūs saņemat savu auto mūsu salonā, kurš atrodas Vidzemes šosejā 26, Siguldā (vai arī mēs piegādāsim to līdz jūsu durvīm)

Visbiežāk notiek tā, ka automašīna tiek pasūtīta to reālajā dzīvē nemaz neredzot. Iemesli tam meklējami tajā, ka Latvijas tirgus nesniedz tik plašu piedāvājumu, kāds apmierinātu klienta vēlmes.

Noteicošais faktors automašīnas iegādei nav cena, bet gan klienta prasības un vajadzības. Turklāt mēs vairs nedzīvojam laikos, kad, vēloties iegādāties auto no ārzemēm, klientam bija jāšķiras no milzīgas naudas summas par kāda automašīnas atvešanu.

EUROCAR.LV piedāvā plašu transportlīdzekļu izvēli, starp kuriem katrs, pat prasīgākais klients, atradīs sev piemērotāko. Pasūtīšanas un piegādes process ir drošs klientam un tajā tiek ņemtas vērā visas klienta vēlmes un vajadzības.

Pirms pasūtījuma veikšanas

Ne katru dienu mēs iegādājamies jaunu automašīnu, tāpēc pirms pasūtījuma noformēšanas, lūdzam rūpīgi apdomāt vēlmes un vajadzības kurām jābūt jaunajā automašīnā.

Pievērsiet uzmanību:

 • Virsbūves tips
 • Degvielas tips
 • Ātrumkārba, piedziņas veids
 • Krāsa
 • Vēlamais papildus aprīkojums
 • Vidējais nobraukums uc.

Ja plānojat iegādāties automašīnu ar līzinga kompānijas starpniecību, rekomendējam jau laicīgi iepazīties ar līzinga nosacījumiem. Atkarībā no Jūsu maksātspējas un izvēlētā līzinga perioda Jūs uzreiz jau varat uzzināt rekomendēto izlaiduma gadu iegādājamai automašīnai.

Pasūtījuma veikšana

Ja esat iepazinušies ar visu augstākminēto informāciju un ir pieņemts lēmums par vēlamās automašīnas iegādi, mēs sadarbojamies ar daudzām Eiropas valstu lietotu auto tirdzniecības vietām, tāpēc jautājumu vai šaubu gadījumā vērsieties pie mums, lai vienotos par individuālu konsultāciju.

Kad Jūsu vēlamais transportlīdzeklis ir atrasts, mēs parūpēsimies par tā vēstures izpēti un kaut mazāko šaubu gadījumā par automašīnas kvalitātes atbilstību Jūsu prasībām, paturam tiesības atteikties no automašīnas pasūtīšanas.

Pasūtīšanas process

 • Lai atrastu vēlamo automašīnu ir jāsāk ar visu vajadzīgo parametru ievadi EUROCAR.LV mājas lapa.
 • Kad vēlamais transportlīdzeklis ir atrasts un ir radušies papildus jautājumi, droši sazinieties ar mums.
 • Lai informāciju nosūtītu mums, spiediet “Saņemt piedāvājumu”.
 • NB! Jūs neuzņematies nekādas saistības, nospiežot “Saņemt piedāvājumu”. Pēc Jūsu pieprasījuma saņemšanas, EUROCAR.LV sazināsies ar konkrētās automašīnas pārdevēju un tikai pēc tam uzsāks pasūtīšanas procesu. Sākumā tiek izpētīta pārdevēja un transportlīdzekļa vēsture, šo info mēs nododam Jums un tikai tad sākas pārrunas par darījuma veikšanu.

NB! Uzmanieties no viltus sludinājumiem, kas izvietoti ar mērķi izkrāpt naudu. Visbiežāk šie auto ievietoti par cenu, kas ir neticami laba, telefona/fax numurs nav norādīts, transportlīdzeklim nav numura zīmes, vai arī tās ir aizklātas un pārdevējs ir privātpersona. Protams, var gadīties arī, ka sludinājums nav krāpniecisks, tomēr ņemot vērā mūsu pieredzi, mēs rekomendējam Jūs izvēlēties sludinājumus, kurus ievietojuši oficiālie tirgotāji. Pēdējā laikā esam arī atklājuši gadījumus, kad viltus tirgotāji mēģinājuši ievietot sludinājumus no it kā oficiālajiem tirgotājiem, tomēr Mobile.de ātri spēj noteikt krāpnieciska rakstura sludinājumus un tie tiek izņemti no sistēmas. Šī iemesla dēļ, lūdzam Jūs arī uzmanīties no sludinājumiem, kurus ievietojuši nupat reģistrējušās auto tirgošanas kompānijas (pārdevēja profila reģistrācija ir redzama pie kontaktinformācijas). EUROCAR.LV  neuzņemas atbildību par sludinājumu saturu un informācijas patiesumu ievietotajos sludinājumos. EUROCAR.LV neuzņemas atbildību par darījumiem, kuri nav notikuši ar mūsu starpniecību vai netiek saskaņoti ar EUROCAR.LV komandu.